Privatumo politika

Ši Privatumo politika yra taikoma nuo 2018 m. gegužės 25 d.

1. UAB „Debesų technologijos“ gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine rupinkissavimi.lt , saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir užsako paslaugas bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą, mūsų rupinkissavimi.lt svetainėje, atsakinga UAB „Debesų technologijos“. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el.paštu info@rupinkissavimi.lt
4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.

Read the privacy policy in English

JSC „Debesų technologijos“ respects privacy of visitors and clients, and ensures security and confidentiality of the Personal data, provided by using the website, in accordance with the terms and conditions set forth in the Privacy Policy.

Ознакомьтесь с политикой конфиденциальности на русском языке

ЗАО «Debesų technologijos» уважает конфиденциальность посетителей и клиентов и обеспечивает безопасность и конфиденциальность Персональных данных, предоставляемых с использованием веб-сайта, в соответствии с условиями, изложенными в Политике конфиденциальности.

5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus paspaudus „Spynelės“ ikonėlę šalia URL adreso.
6. UAB „Debesų technologijos“ tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
8. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, Google maps) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.
9. Mūsų interneto svetainėje yra naudojama užklausos forma, kurioje jūs pateikiate mums klausimą, savo vardą, pavardę ir telefoną ar el. paštą. Šie duomenys naudojami susisiekti su klausimą pateikusiu žmogumi ir sužinoti poreikį susijusį su pateiktu klausimu ar norimu įsigyti produktu. Asmens duomenys gauti tokiu būdu nėra kaupiami ar saugomi.
10. UAB „Debesų technologijos“ pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.