Patalpų oro valymo ir dezinfekavimo aparatas Ambilife L100

 528.00 kaina su PVM

Baktericidinis (antimikrobinis) fotokatalitinis recirkuliatorius su kvarco lempa skirtas uždarų patalpų dezinfekavimui ir oro valymui esant žmonėms.

Turime sandėlyje

1 × Mobilus stovas Ambilife UV lempoms

Turime sandėlyje

Pristatymas per 24 valandas

Prekių pristatymas vyksta greitai iš sandėlio Vilniuje. Įprastai elektroninėje parduotuvėje klientas sumokėjęs už prekę iki 15.00 valandos, jau sekančią dieną ją gauną Lietuvoje nurodytu adresu, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Jei norite greičiau, tuomet patys atvykite atsiimti prekę iš sandėlio. Prekes pristatome ir į Europos šalis.

Klausti telefonu

Ambilife L- 100 įrenginyje įmontuoti įvairūs filtrai, kurių pagalba oras išvalomas nuo dulkių bei dezinfekuojamas nuo įvairių mikroorganizmų. Filtrai išdėlioti taip, kad pradžioje surenkamos stambesnės dulkių dalelės, o specialus popierinis filtras sulaiko mažesnes daleles. Toliau fotokatalinis filtras suskaido oro daleles į nekenksmingus oro komponentus, tokius kaip anglies dioksidas ir vanduo. Anglies filtras galutinai neutralizuoja ir sulaiko smulkiausias daleles, todėl oras patalpose tampa švarus ir gaivus.

Ambilife L-100 prietaisas per vieną valandą išvalo 100 m3 oro. Jo srautas reguliuojamas dviem greičiais. Tam pakanka paspausti prietaise įmontuotus pirmo arba antro rėžimo mygtukus ir oro ventiliatoriai ima suktis atitinkamu greičiu.

Ambilife L-100 gali būti tvirtinamas prie sienos arba montuojamas ant mobilaus stovo su ratukais, kurie turi stovėjimo stabdžius.

Pasirinkę Ambilife L-100 patalpų oro valymui ir dezinfekcijai, jūs renkatės patrauklią kainą, neribotą fotokatalizės filtro tarnavimo laiką ir minimalias įrenginio eksploatavimo išlaidas, nes nenaudojamos gyvsidabrio lempos, kurių keitimas kainuoja.

* Stovas įeina į komplektą.

 • Oro srautas: 100 m3/val
 • Dezinfekavimo efektyvumas: 99,9 %
 • Nominali galia: 36 W
 • Šviesos bangos ilgis: 380 – 385 (UV-A 90%) nm
 • Išmatavimai: 470 x 160 x 170 mm
 • Lempos tarnavimo laikas iki pakeitimo nepertraukiamai naudojant: 2 metai
 • Dulkių filtro efektyvumo klasė: H11 (apsaugoti nuo dulkių bei žiedadulkių)
 • Ventiliatorių kiekis: 1
 • Triukšmo lygys: 42 dBA
 • Svoris: 4,4 kg
 • Darbo režimas: Ne mažiau 8 valandų, galimas nepertraukiamas darbas.

Prieš perkant bet kokį produktą, naudinga perskaityti naudojimosi juo instrukciją. Sužinokite daugiau, paspauskite nuorodą ir atsisiųskite mūsų parduodamo produkto naudojimosi instrukciją >>

Šiandieną tiek daug įvairių pasirinkimų, kad sunku išsirinkti geriausiai tinkantį jums. Todėl jums verta iš anksto konsultuotis su žinovais profesionalais. Registruokitės!

Parašykite žinutę kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  Jums taip pat gali patikti…

  Klientų atsiliepimai

  Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

  AURORA GROUP Pipirų darželis

  DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

  Prūdiškių socialiniai globos namai

  Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

  VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

  Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

  VšĮ Šeduvos PSPC
  Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.