Kvarco lempa OUFK-09

 120.00 kaina su PVM

“Solnyško” OUFK-09 skirta suaugusiems ir vaikams nuo 8 metų. Kvarcinė lempa skirta gripo, viršutinių kvepavimo takų infekcijoms bei bronhito, bronhinės astmos gydymui. Taip pat vietiniam nosies, burnos, ausų uždegimo bei infekcinių ligų gydymui. Patalpų dezinfekavimui, siekiant užkirsti kelią gripo plitimui ir ūmių kvėpavimo takų infekcijoms namuose. Lempa padės greitesniam patirtų traumų, odos (švarios žaizdos, opos) gyjimui. Laikinai nėra sandėlyje.

Neturime

Rudens, žiemos bei pavasario laikotarpiu saulės matome mažai, o lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų.

Tokiu laikotarpiu dažnai sergame. Tam turi įtakos ir nusilpęs imunitetas, sluoguojantys bei kosijantys bendradarbiai. Ir kaip taisyklė užkrečiami ir šeimos nariai.

Apsisaugoti nuo gripo, sustiprinti imunitetą ar net gi dezinfekuoti kambarį Jums padės kvarcavimo procedūros. Kvarcuoti galite tiek profilaktiškai, tiek atsiradus pirmiems ligos požymiams.

Ši lempa veikia kietajame ultravioletinių spindulių spektre (UV-C) ir “užmuša” viruso bakterijas. Daugiau apie šviesos spektrą rasite čia. Lempa yra pakankamai galinga, todėl rekomenduojama taikyti vaikams nuo 8 metų.

Aplinkui visi serga? Nenorite kad virusas “prisikabintų” prie Jūsų? O jei jau susirgote, norite greičiau pasveikti? Neleiskite pinigų brangiems vaistams, nepraraskite uždarbio dėl biliutenio, pasirūpinkite savo sveikata dabar ir įsigykite kvarcinę lempą Solnyško.

Užsisakykite iki 15:00 val ir atsiimsite kvarco lempą jau rytoj. Nemokamas pristatymas per Omniva paštomatą.

 • UV lempos spektras: 205-315 nm
 • Patalpų dezinfekcija (kvarcavimas): 30 – 50 m3
 • Švitinimo galingumas: 0,7 W/m2 esant 50 cm atstumui iki švitinamo paviršiaus, 10 W/m2 naudojant 5 mm skersmens antgalį, 11 W/m2 naudojant 15 mm skersmens antgalį.
 • Išmatavimai: 275 х 145 х 140 mm
 • Svoris: 1,5 kg.

Prieš perkant bet kokį produktą, naudinga perskaityti naudojimosi juo instrukciją. Sužinokite daugiau, paspauskite nuorodą ir atsisiųskite mūsų parduodamo produkto naudojimosi instrukciją >>

Šiandieną tiek daug įvairių pasirinkimų, kad sunku išsirinkti geriausiai tinkantį jums. Todėl jums verta iš anksto konsultuotis su žinovais profesionalais. Registruokitės!

Parašykite žinutę kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  Klientų atsiliepimai

  Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

  AURORA GROUP Pipirų darželis

  DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

  Prūdiškių socialiniai globos namai

  Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

  VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

  Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

  VšĮ Šeduvos PSPC
  Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.