Kvarco lempa OUFD-01

 115.00 kaina su PVM

Solnyško OUFD-01 skirta vaikams, taip pat tinka ir suaugusiems. Naudojama peršalimo, viršutinių kvėpavimo takų, virusinių infekcijų gydymui. Nosies, geklės, ausų susirgimų gydimui. Taip pat alerginių bei uždegiminių ligų gydymui. Dezinfekuoja, sunaikina virusus patalpose. Laikinai nėra sandėlyje.

Neturime

Rudens, žiemos bei pavasario laikotarpiu kai saulės matome mažai, o lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų. Tokiu laikotarpiu dažnai serga vaikai. Tam turi įtakos ir nusilpęs imunitetas, arba vaikas “atsineša” virusą iš darželio ar mokyklos. Ir kaip taisyklė užkrečia dar ir šeimos narius.
Jei norite apsaugoti vaiką nuo oru plintančių infekcijų, taupyti pinigus išleidžiamus vaistams įsigyti, neprarasti uždarbio dėl nedarbingumo lapelio, pasirūpinkite savo vaikų sveikata įsigydami kvarcinę lempą “Solnyško”. Apsaugoti vaiką padės kvarcavimo procedūros. Kvarcuoti galite tiek profilaktiškai, tiek atsiradus pirmiems ligos požymiams.

Ši lempa veikia kietajame ultravioletinių spindulių spektre (UV-C), kuris “užmuša” bakterijas. Daugiau apie šviesos spektrą rasite čia. Šios lempos galingumas yra pritaikytas mažiems vaikams.

Kiekvienos kvarcinės lempos pakuotėje yra numatyti specialūs apsauginiai vaikiški akiniai. Tačiau rekomenduojame įsigyti ir papildomus akinius, kadangi atliekant kvarcavimo procedūras vaikams, Jūsų akims taip pat reikalinga apsauga.

Komplekte esantys specialūs antgaliai (tubusai) yra skirtingo skersmens. Jie skirti kvarcuoti nosį, burną ar ausis.
SVARBU: Atliekant procedūras su kvarco lempa “Solnyško”, būtina apsaugoti savo ir vaikų akis nuo ultravioletinių spindulių. Kvarco lempos veikimo metu dėvėkite apsauginius akinius.

Užsisakykite iki 15:00 val ir atsiimsite kvarco lempą jau rytoj. Nemokamas pristatymas per Omniva paštomatą.

 • UV lempos spektras: 180-400 nm
 • Patalpų dezinfekcija (kvarcavimas): 15 – 30 m3
 • Švitinimo galingumas: 0,04 W/m2 esant 70 cm atstumui iki švitinamo paviršiaus, 0,8 W/m2 naudojant 5 mm skersmens antgalį, 1 w/m2 naudojant 15 mm skersmens antgalį.
 • Išmatavimai: 230 х 145 х 155 mm
 • Svoris: 1 Kg
 • Komplekte yra specialūs, skirtingo skersmens, antgaliai (tubusai), kurie skirti nosies, burnos ar ausų kvarcavimui.

Prieš perkant bet kokį produktą, naudinga perskaityti naudojimosi juo instrukciją. Sužinokite daugiau, paspauskite nuorodą ir atsisiųskite mūsų parduodamo produkto naudojimosi instrukciją >>

Šiandieną tiek daug įvairių pasirinkimų, kad sunku išsirinkti geriausiai tinkantį jums. Todėl jums verta iš anksto konsultuotis su žinovais profesionalais. Registruokitės!

Parašykite žinutę kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  Klientų atsiliepimai

  Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

  AURORA GROUP Pipirų darželis

  DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

  Prūdiškių socialiniai globos namai

  Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

  VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

  Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

  VšĮ Šeduvos PSPC
  Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.