Keičiamas filtras Ambilife

 16.00 kaina su PVM

F5 (M5) oro filtras Ambilife L-10016 UV Oro Valytuvui.

Keičiamas oro filtras, sulaikantis mikroskopinio dydžio oro taršos daleles. ES klasifikacija: EN779:2012.

SKUAMB-FLTR-CAT
StatusLiko 56

90% nuo dulkių dalelių iki 4 µm,

99% nuo dulkių dalelių didesnių nei 4 µm

Efektyvus oro valymas nuo dulkių, žiedadulkių, vabzdžių, žmogaus ir gyvūno plaukų. Ambilife L-10016 UV oro valytuve integruotas fotokatalitinis filtras toliau valo orą, naikindamas virusus, bakterijas, grybelius bei nepageidaujamus kvapus. Rekomenduojama filtrą pakeisti kartą per 12 mėn. esant vidutiniam ir dideliam patalpos užterštumui.

 • Dulkių filtro talpa: 900 gr.
 • Svoris: 0,3 kg

Šiandieną tiek daug įvairių pasirinkimų, kad sunku išsirinkti geriausiai tinkantį jums. Todėl jums verta iš anksto konsultuotis su žinovais profesionalais. Registruokitės!

Parašykite žinutę kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  Jums taip pat gali patikti…

  Klientų atsiliepimai

  Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

  AURORA GROUP Pipirų darželis

  DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

  Prūdiškių socialiniai globos namai

  Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

  VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

  Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

  VšĮ Šeduvos PSPC