Ambilife L-10016

 349.00 kaina su PVM

Baktericidinis (antimikrobinis) fotokatalitinis recirkuliatorius su kvarco lempa skirtas uždarų patalpų dezinfekavimui ir oro valymui esant žmonėms.

Turime sandėlyje

Pristatymas per 24 valandas

Prekių pristatymas vyksta greitai iš sandėlio Vilniuje. Įprastai elektroninėje parduotuvėje klientas sumokėjęs už prekę iki 15.00 valandos, jau sekančią dieną ją gauną Lietuvoje nurodytu adresu, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Jei norite greičiau, tuomet patys atvykite atsiimti prekę iš sandėlio. Prekes pristatome ir į Europos šalis.

Klausti telefonu

Ambilife – tai kvarco lempa skirta patalpų dezinfekcijai ir oro valymui uždarose erdvėse. Tinka biuro ar namo orui valyti nuo bakterijų, grybelio, išmetamųjų dujų teršalų, nuo erkučių, dulkių bei žiedadulkių. Šio prietaiso darbo principe naudojamas naujausias fotokatolizės principas, pasižymintis oro valymo efektyvumu gerokai viršijančiu oro jonizatorius, ozonatorius, dulkių filtrus (HEPA), anglies filtrus, tradicines kvarco lempas ar mišrius oro valymo metodus.

Ambilife L-10016 dezinfekuoja orą (inaktyvuoja mikroorganizmus) esant žmonėms patalpoje, nekeliant neigiamo poveikio žmogaus sveikatai, neskleidžia ozono, kietojo UV spektro spindulių, nejonizuoja oro, nereikalauja pastovios oro kokybės kontrolės ir veikimo laiko ribojimo. Išvalo orą nuo lakiųjų organinių teršalų (įskaitant kvapus). Fotokatalitinio proceso eigoje oro užterštumai nenusėda filtre (kaip pvz. HEPA filtruose), bet suskaidomi į nekenksmingus oro komponentus, tokius kaip anglies dioksidas ir vanduo.

Ambilife skirtas naudoti biuruose, ofisuose, administracinės ir visuomeninės paskirties patalpose, medicinos patalpose (operacinėse, palatose, labaratorijose ir pan.), vaikų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose ar net namuose.

 • Oro srautas: 70 m3/val
 • Dezinfekavimo efektyvumas: 99,9 %
 • Nominali galia: 29 W
 • UV lempos spektras: 320-400 (UV-A 90%) nm
 • Išmatavimai: 470 x 160 x 170 mm
 • Lempos tarnavimo laikas iki pakeitimo nepertraukiamai naudojant: 2 metai
 • Dulkių filtro efektyvumo klasė: (EN779: 2012) F5 (apsaugoti nuo dulkių bei žiedadulkių)
 • Svoris: 2,6 kg
 • Darbo režimas: Ne mažiau 8 valandų, galimas nepertraukiamas darbas.

Prieš perkant bet kokį produktą, naudinga perskaityti naudojimosi juo instrukciją. Sužinokite daugiau, paspauskite nuorodą ir atsisiųskite mūsų parduodamo produkto naudojimosi instrukciją >>

Šiandieną tiek daug įvairių pasirinkimų, kad sunku išsirinkti geriausiai tinkantį jums. Todėl jums verta iš anksto konsultuotis su žinovais profesionalais. Registruokitės!

Parašykite žinutę kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  Jums taip pat gali patikti…

  Klientų atsiliepimai

  Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

  AURORA GROUP Pipirų darželis

  DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

  Prūdiškių socialiniai globos namai

  Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

  VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

  Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

  VšĮ Šeduvos PSPC
  Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.