Oro filtrų kategorijos – kaip išsirinkti?


Kiekvieną kartą, kai tenka rinktis buities prietaisą, susiimam už galvos: rinkoje toks platus pasirinkimas, o Google dažnu atveju siūlo ne patį tinkamiausią variantą.

Oro valytuvų asortimentas – ne išimtis. Į ką būtina atsižvelgti, norint įsigyti prietaisą, atitinkantį Jūsų poreikius? Visų pirma, atsakykite į klausimą:

Kur oro valytuvą planuojate naudoti?

  • Jeigu tai – jūsų namas ar butas, jums pakaks paprasto vidutinio oro valymo efektyvumo dulkių filtro. Štai Ambilife L-10016 UV Oro valytuve naudojamas F5 (M5) klasės keičiamas oro filtras, kuris užtikrina 90% oro valymo nuo dulkių, žiedadulkių, žmogaus ir gyvūno plaukų efektyvumą. Taip pat galite dairytis ir M6 klasės filtro.
  • Jeigu patalpos užterštumo lygis yra didesnis (joje lankosi daugiau žmonių arba tai yra gamybinės, prekybinės patalpos, kuriose daugiau dulkių), siūlome rinktis prietaisus su HEPA oro filtrais. Šie filtrai pasižymi aukštu oro valymo efektyvumu (iki 98%). Ambilife L-100 UV Oro Valytuve integruotas H11 klasės oro filtras H11 filtras praleidžia daugiausia 5% 0,1 mikrono dydžio daleles (1 oro litrui), o tai reiškia 95% oro valymo efektyvumą.

Nepriklausomai nuo to, kokį dulkių filtrą pasirinksite, jį rekomenduojama keisti kas metus. Mūsų parduotuvėje rasite pakaitinius oro filtrus visiems parduodamiems UV Oro valytuvams.

Comments are disabled.