Blogas apie UV šviesos lempas

Gaukite visą jūsų verslui ir privačiam gyvenimui reikalingą informaciją

Blogas – Visa tiesa ir mitai apie oro dezinfekavimą

Parduoti produktą, žinoma, yra viena iš įprasčiausių dalių, tačiau siekiant sukurti tinklaraščio įrašą pirmiausia mes klausiame žmonių kas jiems rūpi, kokios informacijos norėtų gauti iš mūsų ir tuomet sukuriame posto idėją.

Dalinamės žiniomis apie naujoves bei technologijas šioje srityje. Norime supažindinti žmones kaip saugiai naudoti pas mus įsigytus produktus.

Švietėjiškas šaltinis

UV spinduliai padeda kovoti su virusais

16 liepos, 2020
Saulės šviesą sudaro ne tik matomos spalvos, bet ir nematomi žmogui ultravioletiniai spinduliai. Išskiriami trys skirtingi UV spindulių tipai. Pirmasis ...
UV Prietaisų panaudojimas

Baktericidiniai recirkuliatoriai DEZAR ir jų naudojimas virusinių ligų profilaktikai

3 liepos, 2020
Šaltuoju metų laiku padidėja sergamumas Rudenį, žiemą ir net pavasarį lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų. Tokiu ...

Ką sako žmonės

Kauno lopšelis darželis ŽINGSNELIS

Prieš kelis metus buvome pirkę šiek tiek kitokią uždaro tipo baktericidinę lempą, kuri tikrai pasiteisino. Vėliau nusipirkome dar kelias DEZAR 4 lempas. Šis pirkinys nenuvylė – esame labai patenkinti.

VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

AURORA GROUP Pipirų darželis

Pirkome 2016 metų gruodį, kai mūsų darželį užpuolė vėjaraupių epidemija. Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

VšĮ Šeduvos PSPC

Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

Prūdiškių socialiniai Globos namai

DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Perkame nuo 2017 metų ir kasmet pasipildome naujomis. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.