Blogas apie UV šviesos lempas

Išsklaidome abejones!  Oro valymo technologijos dažnai apipintos baimę keliančiais mitais, kylančiais iš tų laikų, kuomet patalpų oro dezinfekcijai buvo naudojamos vien kvarco lempos. Mūsų blogas atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuolaikinių oro valymo įrenginių saugumą, ilgaamžį naudojimą, patogumą bei patikimumą.

Sužinokite, kokiu principu veikia Ambilfe, Dezar bei Ferroplast UV oro valytuvai. Palyginkite skirtingus modelius ir išsirinkite geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.

Susipažinkite su naujausiais nepriklausomos tyrimų laboratorijos atliktais tyrimais, įrodančiais UV medicininių lempų efektyvumą, mažinant oro užterštumą.

Įvertinkite UV oro valytuvų veikimo efektyvumą skirtingos paskirties patalpose esant įvairiam žmonių skaičiui – nuo medicininių kabinetų iki konferencijų salių.

Naudinga informacija

Patalpų dezinfekavimo naudojant uždaro tipo ultravioletines lempas gairės

Patalpų dezinfekavimo naudojant uždaro tipo ultravioletines lempas gairės

5 spalio, 2021
Parengta Nacionalinio visuomenės sveikatos centro 2020 m. lapkričio mėn. Pateikiame pagrindines mintis iš plačiai visuomenei prieinamo dokumento. Pagrindinis patalpų dezinfekcijos tikslas yra sumažinti kenksmingų mikroorganizmų kiekį patalpų ore bei užkirsti kelią jų patekimui ant paviršių. ...
Ambilife UV Oro Valytuvai – idealus pasirinkimas ugdymo įstaigoms

Ambilife UV Oro Valytuvai – idealus pasirinkimas ugdymo įstaigoms

24 rugpjūčio, 2021
Visą vasarą Tomas praleido gryname ore: svečiavosi pas močiutę Dzūkijos kaime, šokinėjo per bangas Nidoje, o rugpjūtį dar pavyko išvykti su tėčiu į Norvegiją. Rugsėjis ant nosies, ir Tomo laukia pasiilgta per vasarą 3B. Po ...

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis oro valytuvą namams?

12 liepos, 2021
Švarus ir sveikas būsto oras – gyvybiškai būtinas. Jis palaiko normalų žmogaus organizmo funkcionavimą, suteikia energijos dienos darbams bei garantuoja ramų ir gilų nakties miegą. Dulkės, bakterijos, virusai, pelėsio sporos bei kiti patogeniniai mikroorganizmai meta ...
Oro filtrų kategorijos – kaip išsirinkti

Oro filtrų kategorijos – kaip išsirinkti?

12 liepos, 2021
Kiekvieną kartą, kai tenka rinktis buities prietaisą, susiimam už galvos: rinkoje toks platus pasirinkimas, o Google dažnu atveju siūlo ne patį tinkamiausią variantą. Oro valytuvų asortimentas – ne išimtis. Į ką būtina atsižvelgti, norint įsigyti ...

Sudalyvavome LR Odontologų Rūmų organizuojamame tarptautiniame kongrese-parodoje „ODONTOLOGIJOS KOMPASAS 2021“

1 birželio, 2021
Odontologijos kabinete per dieną apsilanko nuo 9 iki 15 pacientų. Tarp jų vizitų lieka vos kelios ...

UV spinduliai padeda kovoti su virusais

16 liepos, 2020
Saulės šviesą sudaro ne tik regimos spalvos, bet ir žmogui nematomi ultravioletiniai spinduliai. Išskiriami trys skirtingi UV spindulių tipai: 1) UVA* spektras, dar vadinamas minkštuoju. Jo spindulių daugiausia pasiekia Žemę. Prasiskverbdami ...
UV Prietaisų panaudojimas

Baktericidiniai recirkuliatoriai DEZAR ir jų naudojimas virusinių ligų profilaktikai

3 liepos, 2020
Šaltuoju metų laiku padidėja sergamumas Rudenį, žiemą ir net pavasarį lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų. Tokiu laikotarpiu lengva peršalti ar susirgti. Tam įtakos turi ne tik mūsų ...

Jūsų atsiliepimai

Kauno lopšelis darželis ŽINGSNELIS

Prieš kelis metus buvome pirkę šiek tiek kitokią uždaro tipo baktericidinę lempą, kuri tikrai pasiteisino. Vėliau nusipirkome dar kelias DEZAR 4 lempas. Šis pirkinys nenuvylė – esame labai patenkinti.

VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

AURORA GROUP Pipirų darželis

Pirkome 2016 metų gruodį, kai mūsų darželį užpuolė vėjaraupių epidemija. Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

VšĮ Šeduvos PSPC

Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

Prūdiškių socialiniai Globos namai

DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Perkame nuo 2017 metų ir kasmet pasipildome naujomis. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.