Baktericidiniai recirkuliatoriai DEZAR ir jų naudojimas virusinių ligų profilaktikai


Šaltuoju metų laiku padidėja sergamumas

Rudenį, žiemą ir net pavasarį lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų. Tokiu laikotarpiu lengva peršalti ar susirgti. Tam įtakos turi ne tik mūsų nusilpęs imunitetas, bet ir rizika užsikrėsti nuo sloguojančių bei kosėjančių žmonių, su kuriais tenka bendrauti. Dažniausiai susirgęs žmogus labai dažnai gali užkrėsti bendradarbius ar šeimos narius.

Sumažinti infekcijos šaltinius mums gali būti sunku. Juk viešoje erdvėje galime sutikti įvairios sveikatos būklės žmones. Vien tik vitaminai ir gera mityba ne visada padeda išvengti ligų, dažnai mums tenka įveikti dar ir stresą ir lėtinį nuovargį. Ką mes galime padaryti, kai patalpų oras, kuriame dirbame ar tiesiog gyvename, yra pripildytas oro ar lašeliniu būdu plintančių bakterijų ir virusų? Mes tiesiog galime jį išvalyti.

Patalpų oras – puiki terpė virusams

Drėgnas oras yra puiki terpė gyventi ir daugintis virusams bei bakterijoms. Oro lašeliniu būdu plintantys įvairūs viršutinių kvėpavimo takų virusai ar gripo, tuberkuliozės bakterijos bei kitos mikrobakterijos gali pasiekti kiekvieną iš mūsų viešose erdvėse: ligoninės, poliklinikose ar sanatorijose, odontologo ar masažo kabinetuose, mokyklose ir darželiuose, kirpyklose, parduotuvėse, slaugos namuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose ir kt. Milijardai įvairių ligų sukėlėjų aptinkami minėtose įstaigose, kuriose apsilanko daugybė sergančių žmonių. Kiekvienas naujas lankytojas „atsineša“ naują potencialų

ligos sukėlėją. Daugiausia su oru perduodamomis infekcinėmis ligomis susiduria asmenys, dirbantys patalpose, kuriose apsilanko didelis srautas žmonių. Gydytojai, slaugytojai, odontologai, bankų darbuotojai, pardavėjai, IT specialistai, masažistai, mokymo įstaigų darbuotojai gali užsikrėsti savo darbo aplinkoje, o skaudžiausias to rezultatas – prarasta sveikata ir laikas, bandant ją atstatyti.

Kaip sumažinti patalpų oro užterštumą? 

Seniausias liaudyje žinomas oro švarinimo būdas yra patalpų vėdinimas, bet pabandykime įsivaizduoti žiemą ir termometro stulpelį, rodantį minusinę temperatūrą. Vargu ar norėsite plačiai atverti langus ligonių palatoje, biuro patalpose ar vaikų darželyje. Toks patalpų oro išvalymo būdas yra trumpalaikis ir jis vėl teršiamas bakterijomis ar virusais dėl jose esančių žmonių ar lankytojų.

Vienas iš būdų patalpų oro dezinfekcijai yra jos švitinimas atvirojo tipo ultravioletinėmis lempomis. Šis būdas turi du esminius trūkumus: kol patalpa yra dezinfekuojama, joje negali būti žmonės, o pasibaigus procedūrai ir į patalpą sugrįžus, per trumpą laiką patalpos oras vėl užteršiamas. 

Šiuolaikinės technologijos žengia kartu su mūsų poreikiais. Šiuo metu yra galimybė pasiūlyti modernią alternatyvą – uždarojo tipo baktericidinį recirkuliatorių Dezar. Būtent jis padės profilaktiškai išvalyti ir dezinfekuoti patalpų orą nuo virusų ir įvairių bakterijų, sukeliančių įvairias ligas, kai patalpose pastoviai yra žmonės ir nėra galimybės jų izoliuoti kuriam laikui, norint profilaktiškai dezinfektuoti orą. 

Baktericidiniai recirkuliatoriai Dezar patalpų dezinfekcijai

Uždarojo tipo baktericidiniai recirkuliatoriai skirti patalpų dezinfekcijai ir oro valymui nuo bakterijų uždarose erdvėse. Jie skirti veikti nenutrūkstamai visą laiką kai patalpoje yra žmonių. Nepertraukiamo veikimo dėka baktericidiniai recirkuliatoriai patikimai apsaugo patalpos orą, net kai patalpoje apsilanko daugybė žmonių, galinčių „atsinešti“ potencialius ligų sukėlėjus. Taip pat ir patalpoje esančių sergančių žmonių užkrėtimo rizika sveikiems yra sumažinama iki minimumo.

Baktericidinių recirkuliatorių veikimo principas yra toks: tyliųjų ventiliatorių pagalba oras įtraukiamas į recirkuliatoriaus korpusą, išvalomas nuo dulkių bei žiedadulkių ir dezinfekuojamas kietojo ultravioletinių spindulių spektro UV – C spinduliais, kuriame sunaikinami virusai bei bakterijos, ir švarus oras išleidžiamas į patalpą. Taip pat gali būti naudojamas anglies filtras, kuris papildomai absorbuoja iš oro natūralios ir rūgštinės kilmės organines medžiagas ir taip užtikrina oro dezinfekavimo efektą. 

Priklausomai nuo modelio ir jo galingumo, per valandą baktericidinis recirkuliatorius išvalo nuo 70 iki 100 m 3 oro arba nuo apytiksliai 25 iki 40 m 2 ploto patalpą. Dezinfekavimo kokybė gali svyruoti nuo 98 iki 99,9%, priklausomai nuo recirkuliatoriaus viduje naudojamų antibakterinių lempų kiekio. 

Šiuolaikiškos ir saugios antibakterinės lempos švitina kietojo ultravioletinių spindulių spektro UV – C spindulius, kurių bangos ilgis nuo 280 nm – 100 nm, bet jos negeneruoja ozono. Tai yra labai svarbu recirkuliatoriui veikiant nepertraukiamai. Mikroorganizmai absorbuoja ultravioletinius spindulius, kurie skatina chemines reakcijas ląstelių branduoliuose ir taip naikinami mikroorganizmai. Bostono universiteto tyrimo duomenimis UV – C spinduliai gali padėti naikinti net vaistams atsparių mikroorganizmų dalis.

Baktericidiniai recirkuliatoriai gali būti montuojami ant sienos, tačiau didžiausio populiarumo
sulaukia mobilūs modeliai, turintys stovą su ratukais, nes juos galima patogiai transportuoti į kitą patalpą.

Recirkuliatoriaus korpusas pagamintas iš nedūžtančio, chemiškai atsparaus plastiko. Išoriniai recirkuliatoriaus paviršiai atsparūs visoms leistinoms dezinfekavimo priemonėms, todėl jie ypač tinkami naudoti operacinėse.

Baktericidiniai recirkuliatoriai Dezar skirti dezinfekuoti patalpų orą nenutrūkstamai, kai patalpoje yra žmonių: biuruose, administracinės ir visuomeninės paskirties patalpose, ligonių palatose, laukiamuosiuose, registratūrose, operacinėse, odontologų kabinetuose, laboratorijose, ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir mokyklose, sanatorijose ir SPA kompleksuose, vaikų žaidimų ir pramogų kambariuose, masažo kabinetuose, maisto gamybos įstaigose, rūbinėse, sporto salėse, kavinėse ir baruose, bibliotekose ir namuose.

Jei jums rūpi darbuotojų, pacientų, klientų, vaikų, šeimos narių ir jūsų aplinkinių sveikata, siūlome įsigyti baktericidiniais recikuliatoriais Dezar. Daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje
test.rupinkissavimi.lt arba skambinkite telefonu +370(602)63093.

Mes suteiksime Jums išsamią konsultaciją ir patarsime kokie baktericidinių recikuliatorių Dezar modeliai optimaliausiai patenkins jūsų bei jus supančių žmonių poreikius. Rūpinkimės savo ir aplinkinių žmonių sveikata!

Comments are disabled.