Esame veiklūs

Mažiname riziką žmonėms susirgti greitai oru plintančiomis ligomis

Visada esame pasiruošę pristatyti jums turimą gaminį bei pateikti veiksmingas priemones, kurios leidžia normaliai funkcionuoti:

UV šviesos prietaisai
  • Verslui - Maitinimo įstaigoms, seminarų organizatoriams, biurams, parduotuvėms, grožio salonams, viešojo transporto kompanijoms.
  • Gydymo įstaigoms - Poliklinikoms, ligoninėms, greitosios pagalbos automobiliams, laboratorijoms.
  • Grožio kabinetams - Privatiems gydytojų kabinetams, odontologams, masažo ir grožio salonams bei kirpykloms.
UV šviesos prietaisai
Kliento atsiliepimas

Kompanija “Oil production facility at Badra field” įsigijo FERROPLAST UV lempas.

Rupinkissavimi.lt

Veiklą pradėjome 2013 m., kuomet didžiausios paklausos sulaukdavo seno modelio kvarcinės lempos.

Tačiau ne visiems vartotojams priimtinas kvarco lempos naudojimas patalpų dezinfekcijai dėl saugumo ir patogumo sumetimų.

Šiandien su pasididžiavimu galime pasiūlyti inovatyvius ir saugius sprendimus patalpų oro valymui bei dezinfekavimui – fotokatalitinius oro recirkuliatorius, kurie yra pritaikomi pagal kliento poreikius: patalpų plotą, norimą įrenginio lokacijos vietą ir mobilumą.

Globalinės pandemijos akivaizdoje oras, kuriuo saugu kvėpuoti, yra dar labiau vertinamas.

UV oro valytuvas, įrengtas jūsų namuose, ofise ar kitoje įstaigoje suteiks galimybę be baimės būti patalpose ore esančių patogenų ir alergenų akivaizdoje. 99,98% moksliniais tyrimais patvirtintas oro valymo efektyvumas!

Prekių užsakymas ir pristatymas. Prekes pristatome ypač operatyviai iš Vilniuje esančio sandėlio. Užsakę ir apmokėję prekę iki 15 val., ją gausite jau sekančią darbo dieną.

Didmeniniai užsakymai derinami iš anksto pagal individualų susitarimą.

Ar uždaro tipo UV oro valytuvus galima naudoti Covid-19 profilaktikai?

Be abejo, taip. Uždaro tipo UV Oro valytuvai (recirkuliatoriai) įtraukia orą, kuriame yra virusų, į uždarą korpusą, kur UV šviesa neutralizuoja ir sunaikina viruso DNR. Visas procesas vyksta nepertaukiamai, patalpose būnant žmonėms. Tai žymiai saugiau ir efektyviau, negu oro dezinfekcija atviro tipo kvarco lempomis.