Esame veiklūs

Mažiname riziką žmonėms susirgti greitai oru plintančiomis ligomis

Visada esame pasiruošę pristatyti jums turimą gaminį bei pateikti veiksmingas priemones, kurios leidžia normaliai funkcionuoti:

UV šviesos prietaisai
  • Verslui - Maitinimo įstaigoms, seminarų organizatoriams, biurams, parduotuvėms, grožio salonams, viešojo transporto kompanijoms.
  • Gydymo įstaigoms - Poliklinikoms, ligoninėms, greitosios pagalbos automobiliams, laboratorijoms.
  • Grožio kabinetams - Privatiems gydytojų kabinetams, odontologams, masažo ir grožio salonams bei kirpykloms.
  • Švietimo įstaigoms - Privatiems ir valstybiniams darželiams bei lopšeliams, mokykloms ir kitoms ugdymo įstaigoms.
  • Priežiūros įstaigoms - Socialinės globos namams, pensionatams, dienos centrams bei vaikų globos namams.
  • Privatiems asmenims - Saugiai izoliacijai namuose, sodybose ar kolektyviniuose soduose.
UV šviesos prietaisai
Kliento atsiliepimas

Kompanija “Oil production facility at Badra field” įsigijo FERROPLAST UV lempas.

Kas mes esame

Baktericidinių UV šviesos prietaisų pardavėjai Lietuvoje

Prekiaujame įranga, kuri 99,98% steriliziuoja aplinką

„Rūpinkissavimi.lt” siūlo platų UV šviesos produktų asortimentą, kuris patenkins visus jūsų poreikius siekiant saugiai dezinfekuoti daiktus, transpoeto priemones bei patalpas. Produktų asortimente yra įvairių variantų prietaisai.

Prekių pristatymas vyksta greitai iš sandėlio Vilniuje. Įprastai elektroninėje parduotuvėje klientas sumokėjęs už prekę iki 15.00 valandos, jau kitą dieną ją gauną Lietuvoje nurodytu adresu, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Jei norite greičiau, tuomet patys atvykite atsiimti prekę iš sandėlio. Prekes pristatome ir į Europos šalis.

Taip pat galime greitai įvykdyti užsakymus ir dideliais kiekiais. Siekiant sklandaus užsakymo įvykdymo naudinga prekes užsakyti iš anksto.

Dėl COVID-19 viruso plitimo daugeliui kyla klausimas: ar kvarco lempą galima naudoti kaip koronaviruso profilaktiką? Atsakymas – taip. Ilgas spindulių poveikis sunaikina bakterijų, virusų bei kitų mikroorganizmų ląstelių struktūrą, suardydamas DNR junginius, ir todėl jie žūva.

Švietėjiškas šaltinis

Dalinamės informacija apie naujoves bei technologijas šioje srityje.
Norime supažindinti žmones kaip saugiai naudoti pas mus įsigytus produktus.

UV spinduliai padeda kovoti su virusais

16 liepos, 2020
Saulės šviesą sudaro ne tik matomos spalvos, bet ir nematomi žmogui ultravioletiniai spinduliai. Išskiriami trys skirtingi UV spindulių tipai. Pirmasis ...
UV Prietaisų panaudojimas

Baktericidiniai recirkuliatoriai DEZAR ir jų naudojimas virusinių ligų profilaktikai

3 liepos, 2020
Šaltuoju metų laiku padidėja sergamumas Rudenį, žiemą ir net pavasarį lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų. Tokiu ...

Klientų atsiliepimai

AURORA GROUP Pipirų darželis

Pirkome 2016 metų gruodį, kai mūsų darželį užpuolė vėjaraupių epidemija. Labai pasiteisino DEZAR 4. Naudojame prevenciškai kiekvieną rytą. Ypač tuo periodu, kada prasideda oro lašeliniu būdu plintančios ligos.

VšĮ Šeduvos PSPC

Labai pasiteisino įsigyta DEZAR 4 lempa – ypač gerai gripo epidemijų metu. Turime ligonių su specifinėmis ligomis. Naudojame kabinetuose, koridoriuose.

Prūdiškių socialiniai Globos namai

DEZAR 7 lempa labai pasiteisino. Perkame nuo 2017 metų ir kasmet pasipildome naujomis. Naudojame foje, patalpose, kur yra gyventojai bei valgykloje. Ačiū už taikomas palankias nuolaidas.

VŠĮ VAIKO ŠYPSENA

Pirkome pačią galingiausią baktericidinę lempą. Įsitikinę, kad tai veiksminga, vėliau įsigijome ir atviro tipo UV-C lempas.

Kauno lopšelis darželis ŽINGSNELIS

Prieš kelis metus buvome pirkę šiek tiek kitokią uždaro tipo baktericidinę lempą, kuri tikrai pasiteisino. Vėliau nusipirkome dar kelias DEZAR 4 lempas. Šis pirkinys nenuvylė – esame labai patenkinti.

VšĮ LAZDYNŲ POLIKLINIKA

Pradėjus naudoti baktericidinius recirkuliatorius ženkliai sumažėjo personalo sergamumas, tai leido suteikti daugiau sveikatos priežiūros paslaugų savo pacientams. Teigiamas baktericidinių recirkuliatorių naudojimo rezultatas paskatino taikyti šiuos prietaisus kiekviename specialisto kabinete.

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.