Close

Vandens filtras Aquaphor Morion

Itin kompaktiška atvirkštinės osmozės sistema su mineralizatoriumi, praturtinanti vandenį būtinais mineralais.
Доступность: Нет на складе
Производитель: Аквафор
€405,00
:

Dabar Jūsų vanduo bus ne tik švarus ir apsaugotas nuo bakterijų, teršalų, sunkiųjų metalų bei pesticidų, bet ir turės subalansuotą mineralų kiekį!

Ekonomiškas ir efektyvus - atvirkštinės osmozės sistema Aquaphor Morion užtikrina aukštą filtravimo greitį, paprastą bei ekonomišką aptarnavimą, dideles švaraus vandens atsargas ir, be abejo,puikios kokybės vandens išvalymą. Morion filtras veikia esant žemam slėgiui be papildomo siurblio. Naujos kartos vandens bakas leidžia naudoti Morion esant 2 atmosferų slėgiui vandentiekyje.

Gamtos sveikata - Įeinantis į komplektą mineralizatorius atstato optimalųjį mineralinių druskų santykį, praturtina išvalytą vandenį visais būtinais mikroelementais .Subalansuotas mineralų kiekis teigiamai veikia Jūsų sveikatą.

Apsauga arbatinukui ar kavos aparatui - Neleidžia susidaryti kalkių nuosedom jųsų arbatinuke ar kavos aparate.
Paprastas naudoti - Lengvai pakeičiamos visos kasetės, įskaitant atvirkštinės osmozės, paprasta konstrukcija ir patikimai ilgą laiką veikiantys komponentai užtikrina, kad filtrą naudosite ilgai ir be rūpesčių.

Nepriekaištinga kokybė - Puikiai išvalo vandenį ir jį suminkština, nepalikdamas teršalų, chloro, sunkiųjų metalų, pesticidų, bakterijų ir virusų. Iš pradžių vandentiekio vanduo teka per kompozicines anglies bloko kasetes. Anglies bloko kasetės pašalina teršalus (pvz., rūdis, aktyvų chlorą, drumzles, organinius teršalus, bakterijas), kurie negali prasiskverbti nei per atvirkštinės osmozės membraną, nei nusėsti ant jų paviršiaus ir užkimšti kasetės. Atvirkštinės osmozės membrana atstumia likusias bakterijas, virusus, druskas, daleles ir organines molekules. Per atvirkštinės osmozės membraną perfiltruotas vanduo yra surenkamas vandens rezervuare. Paskutiniame etape anglies bloko filtras pašalina nemalonų skonį, kvapą ir bakterijas iš ilgesnį laiką guma impregnuotame rezervuare laikyto vandens.

Kompaktiškas, bet talpus - dėl novatoriškos konstrukcijos ir naujos atvirkštinės osmozės technologijos Aquaphor Morion yra itin kompaktiškas, tačiau jo vandens bakas yra labai talpus, jame susikaupia net 5 litrai vandens. Pilnas bakas sukaupiamas per 60 minučių.

Išmatavimai: 37,1x42,0x19,0 см

Resursas - išvalo iki 5 000 l vandentiekio vandens. Filtravimo greitis 5 L/val.


Išvalymo kokybė:
Aktyvus chloras, chloridai, sulfatai:     100%
Kalcis, magnis, geležis, manganas:     100%
Nitratai:     50%
Bendroji mineralizacija:     99%
Organinės priemaišos:     100%
Koloidinė geležis:     100%

Rūpinkis savimi!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Продукт Теги