Close

Kvarco lempa OUFK-09 nuo peršalimų ir virusų, patalpų dezinfekcijai (nuo 8 metų)

Solnyško OUFK-09 skirta suaugusiems ir vaikams nuo 8 metų. Kvarcinė lempa skirta gripo, viršutinių kvepavimo takų infekcijoms bei bronhito, bronhinės astmos gydymui. Taip pat vietiniam nosies, burnos, ausų uždegimo bei infekcinių ligų gydymui. Patalpų dezinfekavimui, siekiant užkirsti kelią gripo plitimui ir ūmių kvėpavimo takų infekcijoms namuose. Lempa padės greitesniam patirtų traumų, odos (švarios žaizdos, opos) gyjimui.
€120,00

Rudens, žiemos bei pavasario laikotarpiu saulės matome mažai, o lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų.

Tokiu laikotarpiu dažnai sergame. Tam turi įtakos ir nusilpęs imunitetas, sluoguojantys bei kosijantys bendradarbiai. Ir kaip taisyklė užkrečiami ir šeimos nariai.

Apsisaugoti nuo gripo, sustiprinti imunitetą ar net gi dezinfekuoti kambarį Jums padės kvarcavimo procedūros. Kvarcuoti galite tiek profilaktiškai, tiek atsiradus pirmiems ligos požymiams.

Ši lempa veikia kietajame ultravioletinių spindulių spektre (UV-C) ir "užmuša" viruso bakterijas. Daugiau apie šviesos spektrą rasite čia. Lempa yra pakankamai galinga, todėl rekomenduojama taikyti vaikams nuo 8 metų.

Aplinkui visi serga? Nenorite kad virusas "prisikabintų" prie Jūsų? O jei jau susirgote, norite greičiau pasveikti? Neleiskite pinigų brangiems vaistams, nepraraskite uždarbio dėl biliutenio, pasirūpinkite savo sveikata dabar ir įsigykite kvarcinę lempą Solnyško.

Užsisakykite iki 15:00 val ir atsiimsite kvarco lempą jau rytoj. Nemokamas pristatymas per Omniva paštomatą.

Turite klausimų? Skambinkite mums +370 602 63093

Pasižiūrėkite lyginamąją lentelę, kuri padės jums pasirinkti jums tinkamą kvarco lempą.

Svarbu: nepamirškite apie akių apsaugą dirbant su kvarco lempa.

Atliekant procedūras su kvarco lempa "Solnyško", būtina apsaugoti savo ir vaikų akis nuo ultravioletinių spindulių. Kvarco lempos veikimo metu dėvėkite apsauginius akinius.

Komplekte esantys tubusai yra skirtingo skersmens. Jie skirti kvepuoti per nosį ar burną.Rūpinkis savimi!


Prekės specifikacija
UV lempos spektras, nm 205-315
Patalpų dezinfekcija (kvarcavimas), m3 30 - 50
Švitinimo galingumas 0,7 W/m2 esant 50 cm atstumui iki švitinamo paviršiaus, 10 W/m2 naudojant 5 mm skersmens antgalį, 11 W/m2 naudojant 15 mm skersmens antgalį.
Išmatavimai, mm 275 х 145 х 140
Svoris, kg 1,5
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

Apsauginiai akiniai suaugusiems

Akių apsauga dirbant su kvarco lempa.
€12,00

Vaikiški apsauginiai akiniai

Akių apsauga dirbant su kvarco lempa.
€10,00