Close

Vandens filtras Aquaphor Crystal H

Efektyviai šalina iš vandens chlorą, fenolį, sunkiuosius metalus, geležį ir pesticidus.
Gamintojas: Aquaphor
€110,00
:

 

Vandens filtras Aquaphor Crystal

Aukšta kokybė – puikiai išvalo vandenį, išsaugodamas naudingąsias medžiagas ir mineralus. Išvalomi ne tik teršalai, bet ir bakterijos ir virusai.

Labai greitas – veikia iškarto, tereikia atsukti kranelį ir vanduo bėga tarsi iš čiaupo. Nereikia laukti kaip ąsotėlyje, kol vanduo išsifiltruos.

Patugu naudoti – nereikės kas mėnesį keisti kartridžus. Modernus atskiras geriamojo vandens kranelis, nereikia neštis iš parduotuvės. Nesikaups kalkės arbatinuke ir kavos aparate, tačiau vandenyje išlieka reikiamas kiekis kalcio ir magnio.

Paprastas pritaikymas – itin kompaktiškas, labai paprastai pajungiamas tiesiai prie vandentiekio, muontuojamas po kriaukle, neužima vietos ant stalviršio. Greitai ir paprastai pakeičiami moduliai.

Patraukli kaina už aukštą kokybę. Švaraus vandens litras kainuos tik nuo 5 ct iki 1 ct. O keturių asmenų šeimai tokio filtro pakaks porai metų.

Efektyviai šalina aktyvų chlorą, sunkiuosius metalus, organinius junginius, rūdis ir kitus žalingus teršalus. Įterpti sidabro mikrokristalai užtikrina ilgalaikę baktericidinę apsaugą. Išvalo iki 8 000 litrų vandentiekio vandens. Filtravimo greitis 2 l/min.

Apsauga kavos aparatui ir virduliui nuo kalkių nuosedų

Naudojant suminkštintą vandenį, Jūsų kavos aparate ar arbatinuke nesusidarys kalkių nuosedos. Taip Jus apsaugisite savo kavos aparatą ar arbatinuką ir jis tarnaus ilgiau. O kava ar arbata atsiskleis nauju sodriu skoniu.

Sodresnis kavos ir arbatos skonis

Dažnam teko susidurti su nemalonia plėvele arbatoje ar beskonia kava, kai kavos ar arbatos ruošimui naudojamas vanduo tiesiai iš čiaupo. Taip yra todėl, kad vandenyje iš čiaupo yra įvairių priemaišu, kurios gadina skonį. Norint mėgautis sodriu kavos ar arbatos rekomenduojama naudoti filtruotą vandenį. Tuomet arbatoje nesusidarys nemaloni plėvelė, o kavos skonis pralenks lūkesčius.

Apsauga nuo alergijos

Mokslininkai nustatė, kad vandentiekio vandenyje esantis chloras gali būti priežastis, dėl kurios vis daugiau ir daugiau žmonių kenčia nuo alergijos tam tikriems maisto produktams. Todėl rekomenduojama naudoti filtruotą vandenį.

Šiuolaikinė grakšti konstrukcija

Dėl originalios patentuotos kolektoriaus konstrukcijos ir naujos struktūros „blokas ir kasetė“ AQUAPHOR Crystal tapo itin kompaktišku.

Apsauga nuo bakterijų

Pirmą kartą vandens valymo srityje keičiamos filtro kasetės yra pagamintos kaip vientisas junginys „blokas ir kasetė“ patvariame plastiko korpuse. Keisdami kasetę jūs kartu keičiate ir korpusą, todėl apsaugote filtrą nuo bakterijų. Keičiant modulius jums nereikės plauti vandens valymo sistemos vidaus, kad pašalintumėte susikaupusius teršalus – jūs tiesiog išmesite senus modulius ir jūsų filtras vėl bus paruoštas darbui

Lengva pakeisti kasetes

Keičiant kasetes nereikia daug pastangų ar specialių įrankių. Tiesiog paspauskite mygtuką ir pasukite modulį lengvu rankos judesiu.


Išvalo:
Chlorą: 100%
Naftos produktus (Benzolį): 95%
Fenolį: 95%
Pesticidus: 97%
Sunkiųjų metalų jonus: 95%
Koloidinė geležis: 90%

Rūpinkis savimi!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

K1-04 antroji pakopa vandens suminkštinimui

Aquaphor Crystal filtro keičiamas modulis K1-04 kirtas vandens suminkštinimui.
€19,00

K1-07 trečioji pakopa galutiniam vandens išvalymui

Filtro Aquaphor Crystal keičiamas modulis K1-07 skirtas galutiniam vandens išvalymui. Filtro porų dydis 0,8 μm.
€15,00

K1-03 pirmoji pakopa pagrindiniam vandens išvalymui

K1-03 keičiamas modulis skirtas vandens filtrui Aquaphor Crystal
€12,00