Close

baktericidinės lempos

Kvarcinės lempos ir baktericidiniai recirkuliatoriai plačiai naudojamos patalpų ir oro dezinfekavimui. Prietaisai pasižymi skirtingomis charakteristikomis: veikimo principu, montavimo būdu, dezinfekuojamos patalpos tūriu, galimybe dirbti esant žmonėms patalpoje.

Patalpose apart virusų ir infekcijų šaltuoju metu periodu, daug kitų oro teršalų: mus supantys modernūs baldai ir statybinės šildymo medžiagos išskiria nuodingus fenolio, formaldehido ir stireno garus, nuo gatvės į patalpą patenka automobilių išmetamas anglies monoksidas ir kenksmingu švinas, kompiuterinė technika užteršia orą išskiriant į jį įvairių rūšių, dažnai nuodingas organines medžias: ozoną, benzolą, ksilolą, tolueną, trichloretaną, dibutilą, tributilą ir stireną. Taip pat daugeliui žmonių yra nemalonūs tabako dūmai, rūbinių prakaito kvapas ar maisto produktų kvapai (pvz. žuvis, mėsa, svogūnų).

Visi šie teršalai sukelia įvairias ligas bei alergijas. Tačiau kvarcinė lempa ar baktericidinis recirkuliatorius padės jus profilaktiškai išvalyti orą ir dezinfekuoti patalpas: biuruos, ofisuos, administracines ir visuomenines paskirties patalpas, laukiamuosius, operacinėse, palatose, labaratorijose, vaikų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose, rūbinėse, sporto salėse ar net namuose.

Pasižiūrėkitę lyginamąją lentelę, kuri padės jums pasirinkti tinkamą prietaisą (kvarcavimo lempą) jūsų patalpų dezinfekcijai.

Susisiekite su mumis ir mes padėsme Jums išsirinkti tinkamą kvarcinę lempą. 

Rūpinkis savimi!

Rodyti kaip
Rodyti po puslapyje

Baktericidinė atviro tipo UV lempa OBN-150 patalpų dezinfekavimui

Atviro tipo, patalpų dezinfekcijai be žmonių (iki 250 kubinių metrų) su išdirbto laiko skaitikliu.
€179,00

Dezar-2 sieninis (dezinfekavimo efektyvumas 95%, oro srautas 70 m3/val, lempų skaičius 2 vnt.)

Kompaktiškas baktericidinis recirkuliatorius, skirtas nedideliems (iki 25m2) odontologijos ar gydytojo- specialisto kabinetams.
€319,00

Dezar-3 sieninis (dezinfekavimo efektyvumas 99%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 3 vnt.)

Stacionarus baktericidinis recirkuliatorius skirtas ligonių palatų, registratūros ar laukiamųjų skyrių (iki 35 m2) patalpų dizenfekcijai. Taip pat tinka ir vaikų ugdymo įstaigoms ar ofisams.
€359,00

Dezar-4 su stovu ant ratukų (dezinfekavimo efektyvumas 99%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 3 vnt.)

Mobilus baktericidinis recirkuliatorius skirtas ligonių palatų, registratūros ar laukiamųjų skyrių (iki 35 m2) patalpų dizenfekcijai. Taip pat tinka ir vaikų ugdymo įstaigoms ar ofisams.
€389,00

Dezar-5 sieninis (dezinfekavimo efektyvumas 99,9%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 5 vnt.)

Stacionarus baktericidinis recirkuliatorius skirtas patalpų iki 35 m2 dezinfekcijai, kur reikalingas maksimalus sterilumas. Taip pat tinka maisto ruošimo įstaigoms, ofisams, vaikų ugdymo įstaigoms.
€449,00

Dezar-7 su stovu ant ratukų (dezinfekavimo efektyvumas 99,9%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 5 vnt.)

Mobilus baktericidinis recirkuliatorius skirtas patalpų iki 35 m2 dezinfekcijai, kur reikalingas maksimalus sterilumas. Taip pat tinka maisto ruošimo įstaigoms, ofisams, vaikų ugdymo įstaigoms.
€479,00

Kvarco lempa patalpų dizenfekcijai Ambilife L-7024М

Baktericidinis (antimikrobinis) fotokatalitinis recirkuliatorius su kvarco lempa skirtas uždarų patalpų dizenfekavimui ir oro valymui esant žmonėms.
€349,00

Keičiamas filtras Ambilife

Apsaugo nuo vabzdžių, dulkių ir žiedadulkių
€16,00