Close

Kvarco lempa OUFD-01 vaikams nuo peršalimų ir virusų

Solnyško OUFD-01 skirta vaikams, bet tinka ir suaugusiems. Naudojama peršalimo, viršutinių kvėpavimo takų, virusinių infekcijų gydymui. Nosies, geklės, ausų susirgimų gydimui. Taip pat alerginių bei uždegiminių ligų gydymui. Dezinfekuoja, sunaikina virusus patalpose
€115,00

Rudens, žiemos bei pavasario laikotarpiu kai saulės matome mažai, o lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų.

Tokiu laikotarpiu dažnai serga vaikai. Tam turi įtakos ir nusilpęs imunitetas, arba vaikas "atsineša" virusą iš darželio ar mokyklos. Ir kaip taisyklė užkrečia dar ir šeimos narius.

Apsaugoti vaiką padės kvarcavimo procedūros. Kvarcuoti galite tiek profilaktiškai, tiek atsiradus pirmiems ligos požymiams.

Ši lempa veikia kietajame ultravioletinių spindulių spektre (UV-C), kuris "užmuša" bakterijas. Daugiau apie šviesos spektrą rasite čia. Šios lempos galingumas yra pritaikytas mažiems vaikams.

Aplinkui visi serga ir nenorite, kad Jūsų vaikas susirgtų? Neleiskite pinigų brangiems vaistams, nepraraskite uždarbio dėl biliutenio, pasirūpinkite savo vaikų sveikata dabar ir įsigykite kvarcinę lempą Solnyško.

Užsisakykite iki 15:00 val ir atsiimsite kvarco lempą jau rytoj. Nemokamas pristatymas per Omniva paštomatą.

Turite klausimų? Skambinkite mums +370 602 63093

Pasižiūrėkite lyginamąją lentelę, kuri padės jums pasirinkti jums tinkamą kvarco lempą.

Svarbu: nepamirškite apie akių apsaugą dirbant su kvarco lempa.

Atliekant procedūras su kvarco lempa "Solnyško", būtina apsaugoti savo ir vaikų akis nuo ultravioletinių spindulių. Kvarco lempos veikimo metu dėvėkite apsauginius akinius.

Kiekvienos kvarcinės lempos pakuotėje yra numatyti specialūs apsauginiai vaikiški akiniai. Tačiau rekomenduojame įsigyti ir papildomus akinius, kadangi atliekant kvarcavimo procedūras vaikams, Jūsų akims taip pat reikalinga apsauga.

Komplekte esantys specialūs antgaliai (tubusai) yra skirtingo skersmens. Jie skirti kvarcuoti nosį, burną ar ausis.
Rūpinkis savimi!


Prekės specifikacija
UV lempos spektras, nm 180-400
Patalpų dezinfekcija (kvarcavimas), m3 15 - 30
Švitinimo galingumas 0,04 W/m2 esant 70 cm atstumui iki švitinamo paviršiaus, 0,8 W/m2 naudojant 5 mm skersmens antgalį, 1 w/m2 naudojant 15 mm skersmens antgalį.
Išmatavimai, mm 230 х 145 х 155
Svoris, kg 1
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

Apsauginiai akiniai suaugusiems

Akių apsauga dirbant su kvarco lempa.
€12,00

Kvarco lempa OUFK-03 odos ligoms gydyti

Solnyško OUFK-03 kvarco lempa skirta odos ligoms gydyti namų sąlygomis. Taip pat gali būti naudojamas lengvam įdegiui nuo saulės.
€130,00

Vaikiški apsauginiai akiniai

Akių apsauga dirbant su kvarco lempa.
€10,00