Close

Dezar - baktericidiniai recirkuliatoriai patalpų dezinfekcijai

Sukurti kovai su virusais ir gripu.  Sunaikina visas šiandien žinomas bakterijas, mikrobus ir virusus.

Uždarojo tipo baktericidiniai recirkuliatoriai skirti patalpų dezinfekcijai ir oro valymui nuo bakterijų uždarose erdvėse. Jie skirti veikti nenutrūkstamai visą laiką kai patalpoje yra žmonių. Nepertraukiamo veikimo dėka baktericidiniai recirkuliatoriai patikimai apsaugo patalpos orą, net kai patalpoje apsilanko daugybė žmonių, galinčių „atsinešti“ potencialius ligų sukėlėjus. Taip pat ir patalpoje esančių sergančių žmonių užkrėtimo rizika sveikiems yra sumažinama iki minimumo.

Baktericidiniai recirkuliatoriai gali būti montuojami ant sienos, tačiau didžiausio populiarumo sulaukia mobilūs modeliai, turintys stovą su ratukais, nes juos galima patogiai transportuoti į kitą patalpą.

Priklausomai nuo modelio ir jo galingumo, per valandą baktericidinis recirkuliatorius išvalo nuo 70 iki 100 m3 oro arba nuo apytiksliai 25 iki 40 m2 ploto patalpą. Dezinfekavimo kokybė gali svyruoti nuo 98 iki 99,9%, priklausomai nuo recirkuliatoriaus viduje naudojamų antibakterinių lempų kiekio.

Recirkuliatoriaus korpusas pagamintas iš nedūžtančio, chemiškai atsparaus plastiko. Išoriniai recirkuliatoriaus paviršiai atsparūs visoms leistinoms dezinfekavimo priemonėms, todėl jie ypač tinkami naudoti operacinėse.

.  Oro dezinfekcija baktericidiniu recirkuliatoriumi

Maksimalus sterilumas operacinėse ar palatose

Kvėpuokite švariu oru!

.

Drėgnas ir šiltas patalpų oras yra puiki terpė daugintis virusams bei bakterijoms. Lašeliniu būdu plintantys įvairūs viršutinių kvėpavimo takų virusai ar gripo, tuberkuliozės bakterijos bei kitos mikrobakterijos gali pasiekti kiekvieną iš mūsų viešose erdvėse. Daugiausia su oru perduodamomis infekcinėmis ligomis susiduria asmenys, dirbantys patalpose, kuriose apsilanko didelis srautas žmonių. Gydytojai, slaugytojai, odontologai, bankų darbuotojai, pardavėjai, IT specialistai, masažistai, mokymo įstaigų darbuotojai gali užsikrėsti savo darbo aplinkoje, o skaudžiausias to rezultatas – prarasta sveikata ir laikas, bandant ją atstatyti.

Baktericidiniai recirkuliatoriai Dezar skirti dezinfekuoti patalpų orą nenutrūkstamai, kai patalpoje yra žmonių: biuruose, administracinės ir visuomeninės paskirties patalpose, ligonių palatose, laukiamuosiuose, registratūrose, operacinėse, odontologų kabinetuose, laboratorijose, ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir mokyklose, sanatorijose ir SPA kompleksuose, vaikų žaidimų ir pramogų kambariuose, masažo kabinetuose, maisto gamybos įstaigose, rūbinėse, sporto salėse, kavinėse ir baruose, bibliotekose ir namuose.

Rodyti kaip
Rodyti po puslapyje

Baktericidinė atviro tipo UV lempa OBN-150 patalpų dezinfekavimui

Atviro tipo, skirta patalpų dezinfekcijai be žmonių (iki 230 kubinių metrų).
€179,00

Dezar-2 sieninis (dezinfekavimo efektyvumas 95%, oro srautas 70 m3/val, lempų skaičius 2 vnt.)

Kompaktiškas baktericidinis recirkuliatorius, skirtas nedideliems (iki 25m2) odontologijos ar gydytojo- specialisto kabinetams.
€319,00

Dezar-3 sieninis (dezinfekavimo efektyvumas 99%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 3 vnt.)

Stacionarus baktericidinis recirkuliatorius skirtas ligonių palatų, registratūros ar laukiamųjų skyrių (iki 35 m2) patalpų dizenfekcijai. Taip pat tinka ir vaikų ugdymo įstaigoms ar ofisams.
€359,00

Dezar-4 su stovu ant ratukų (dezinfekavimo efektyvumas 99%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 3 vnt.)

Mobilus baktericidinis recirkuliatorius skirtas ligonių palatų, registratūros ar laukiamųjų skyrių (iki 35 m2) patalpų dizenfekcijai. Taip pat tinka ir vaikų ugdymo įstaigoms ar ofisams.
€389,00

Dezar-5 sieninis (dezinfekavimo efektyvumas 99,9%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 5 vnt.)

Stacionarus baktericidinis recirkuliatorius skirtas patalpų iki 35 m2 dezinfekcijai, kur reikalingas maksimalus sterilumas. Taip pat tinka maisto ruošimo įstaigoms, ofisams, vaikų ugdymo įstaigoms.
€449,00

Dezar-7 su stovu ant ratukų (dezinfekavimo efektyvumas 99,9%, oro srautas 100 m3/val, lempų skaičius 5 vnt.)

Mobilus baktericidinis recirkuliatorius skirtas patalpų iki 35 m2 dezinfekcijai, kur reikalingas maksimalus sterilumas. Taip pat tinka maisto ruošimo įstaigoms, ofisams, vaikų ugdymo įstaigoms.
€479,00

Dezar-SP automobiliams (12 V, dezinfekavimo efektyvumas 99%, oro srautas 20 m3/val, lempų skaičius 1 vnt)

Baktericidinis recirkuliatorius skirtas autotransportui (12 V).
€289,00