Close
Nuotraukų Apsauginiai akiniai suaugusiems

Apsauginiai akiniai suaugusiems

Akių apsauga dirbant su kvarco lempa.
€12,00
:

Atliekant švitinimo procedūras su kvarco lempa "Solnyško", būtina apsaugoti savo ir vaikų akis nuo ultravioletinių spindulių. Kvarco lempos įjungimo, švitinimo ir išjungimo metu dėvėkite apsauginius akinius.

Kiekvienos kvarcinės lempos pakuotėje yra numatyti specialūs apsauginiai akiniai. Tačiau rekomenduojame įsigyti ir papildomus akinius, kadangi atliekant kvarcavimo procedūras vaikams, Jūsų akims taip pat reikalinga apsauga.

Rūpinkis savimi!

Prekės žymės
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

Kvarco lempa OUFD-01 vaikams nuo peršalimų ir virusų

Solnyško OUFD-01 skirta vaikams, bet tinka ir suaugusiems. Naudojama peršalimo, viršutinių kvėpavimo takų, virusinių infekcijų gydymui. Nosies, geklės, ausų susirgimų gydimui. Taip pat alerginių bei uždegiminių ligų gydymui. Dezinfekuoja, sunaikina virusus patalpose
€115,00

Kvarco lempa OUFK-09 nuo peršalimų ir virusų, patalpų dezinfekcijai (nuo 8 metų)

Solnyško OUFK-09 skirta suaugusiems ir vaikams nuo 8 metų. Kvarcinė lempa skirta gripo, viršutinių kvepavimo takų infekcijoms bei bronhito, bronhinės astmos gydymui. Taip pat vietiniam nosies, burnos, ausų uždegimo bei infekcinių ligų gydymui. Patalpų dezinfekavimui, siekiant užkirsti kelią gripo plitimui ir ūmių kvėpavimo takų infekcijoms namuose. Lempa padės greitesniam patirtų traumų, odos (švarios žaizdos, opos) gyjimui.
€120,00

Kvarco lempa OUFK-03 odos ligoms gydyti

Solnyško OUFK-03 kvarco lempa skirta odos ligoms gydyti namų sąlygomis. Taip pat gali būti naudojamas lengvam įdegiui nuo saulės.
€130,00