Close

Kvarco lempa patalpų dizenfekcijai Ambilife L-7024М

Baktericidinis (antimikrobinis) fotokatalitinis recirkuliatorius su kvarco lempa skirtas uždarų patalpų dizenfekavimui ir oro valymui esant žmonėms.
Būsena: Atsiprašome, visos prekės išparduotos. Susisiekite su mumis ir pranešime kada turėsime prekes.
€349,00

Ambilife - tai kvarco lempa skirta patalpų dezinfekcijai ir oro valymui uždarose erdvėse. Tinka biuro ar namo orui valyti nuo bakterijų, grybelio, išmetamųjų dujų teršalų, nuo erkučių, dulkių bei žiedadulkių. Šio prietaiso darbo principe naudojamas naujausias fotokatolizės principas, pasižymintis oro valymo efektyvumu gerokai viršijančiu oro jonizatorius, ozonatorius, dulkių filtrus (HEPA), anglies filtrus, tradicines kvarco lempas ar mišrius oro valymo metodus. 


Ambilife L-7024М dezinfekuoja orą (inaktyvuoja mikroorganizmus) esant žmonėms patalpoje, nekeliant neigiamo poveikio žmogaus sveikatai, neskleidžia ozono, kietojo UV spektro spindulių, nejonizuoja oro, nereikalauja pastovios oro kokybės kontrolės ir veikimo laiko ribojimo. Išvalo orą nuo lakiųjų organinių teršalų (įskaitant kvapus). Fotokatalitinio proceso eigoje oro užterštumai nenusėda filtre (kaip pvz. HEPA filtruose), bet suskaidomi į nekenksmingus oro komponentus, tokius kaip anglies dioksidas ir vanduo.

Daugiau apie patalpų dezinfekcijos ir oro valymo būdus skaitykite čia.

Šiandien miesto atmosferoje apart virusų ir infekcijų, daug kitų oro teršalų: automobilių ir tabako rūkalių teršia orą anglies monoksidu (CO), dyzelinis kuras užteršia aplinka kenksmingu švinu. Tie patys automobiliai kartu su dujinėmis viryklėmis išmeta azoto oksidus (NOx). Mes apsupti modernių baldų ir statybinių šildymo medžiagų, kurios išskiria nuodingus fenolio, formaldehido ir stireno garus. Įstaigose, namuose naudojama kompiuterinė technika užteršia orą išskiriant į jį įvairių rūšių, dažnai nuodingas organines medžias: ozoną, benzolą, ksilolą, tolueną, trichloretaną, dibutilą, tributilą ir stireną. Miesto šilumos jėgainės išmeta į orą sieros oksidus (SOx). Daugeliui žmonių yra nemalonūs tabako dūmai ir maisto produktų kvapai, pavyzdžiui, žuvies, mėsos, svogūnų, išskiriantys į orą organinius aminus.

Visi šie teršalai sukelia įvairias ligas bei alergijas. Tačiau yra sprendimas - dabar jums gali padėti fotokatalitinė dezinfekavimo ir valymo oro sistemą Ambilife. Gelėsite mėgautis gaiviu oru be virusų ir be teršalų.

Ambilife skirtas naudoti biuruose, ofisuose, administracinės ir visuomeninės paskirties patalpose, medicinos patalpose (operacinėse, palatose, labaratorijose ir pan.), vaikų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose ar net namuose.

Užsisakykite iki 15:00 val ir atsiimsite kvarco lempą jau rytoj. Nemokamas pristatymas per Omniva paštomatą.

Pasižiūrėkite lyginamąją lentelę, kuri padės jums pasirinkti jums tinkamą kvarco lempą.

Turite klausimų? Skambinkite mums +370 602 63093

Fotokatalitinis oro valymas - tai iš esmės naujas požiūris į oro valymą. Fotokatalitinis "filtras" - revoliucinis produktas, neturintis analogų. Šią prekę rekomenduojame ieškantiems kvarco lempos patalpų kvarcavimui.

Šiame įrenginyje, oro valymui, naudojamas fotokatolizės principas yra labai panašus į visiems mums gerai žinomą fotosintezę. Esant saulės poveikiui (UV spektrui) augalai iš sugertų vandens ir anglies dioksido gamina deguonį. Ši cheminė reakcija yra vykdoma dėka augalų chlorofilo ląstelių.

Panašiai fotokatalitinės reakcijos metu katalizatoriumi tarnauja titano dioksidas TiO2. Pirmąjame valymo etape
susidaro aktyvieji radikalai, neutralizuoja visas netoliese esančias kenksmingas medžiagas, tokias kaip toksiškos dujos ar nemalonus kvapai. Antrame valymo etape tie patys radikalai suformuoja vandenilio peroksido molekulę, gerai žinoma savo antiseptinėmis savybėmis. Taip pasiekiama molekulinio lygio apsauga.
Molekulinis lygis, kuriame fotokatalitinis filtras valo orą, yra riba  šiuolaikiniam mokslui. Galbūt su laiku mokslininkų pastangos padės pakelti šią kartelę, tačiau kol kas fotokatalitinis filtras yra geriausias įrankis kovoje dėl švaraus oro jūsų namuose.

Prietaisas priskiriamas prie recirkuliatorių, nes oras uždaroje erdvėje juda pro šį prietaisą daugiau nei vieną kartą.

Pasižiūrėti oro mikrobiologinių tyrimų uždarose patalpose protokolą galite čia.

Rūpinkis savimi!

Prekės specifikacija
Oro srautas, m3/val 70
Dezinfekavimo efektyvumas, % 99,9
Nominali galia, W 29
UV lempos spektras, nm 320-400 (UV-A 90%)
Išmatavimai, mm 470 x 160 x 170
Lempos tarnavimo laikas iki pakeitimo nepertraukiamai naudojant 2 metai
Dulkių filtro efektyvumo klasė (EN779: 2012) F5 (apsaugoti nuo dulkių bei žiedadulkių)
Svoris, kg 2,6
Darbo režimas Ne mažiau 8 valandų, galimas nepertraukiamas darbas
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

Keičiamas filtras Ambilife

Apsaugo nuo vabzdžių, dulkių ir žiedadulkių
€16,00