Close

Vandens filtras Aquaphor Favorite

Daugiapakopis vandens filtras. Efektyviai šalina iš vandens chlorą, geležį, fenolį, sunkiuosius metalus ir pesticidus, išsaugodamas naudingąsias druskas ir mineralus.
Manufacturer: Aquaphor
Old price: €144.52
Price: €132.00
:


Po kriaukle montuojamas vandens filtras Aquaphor Favorite

Aukšta kokybė – puikiai išvalo vandenį, išsaugodamas naudingąsias medžiagas ir mineralus. Išvalomi ne tik teršalai, bet ir bakterijos ir virusai.

Labai greitas – veikia iškarto, tereikia atsukti kranelį ir vanduo bėga tarsi iš čiaupo. Nereikia laukti kaip ąsotėlyje, kol vanduo išsifiltruos.

Patugu naudoti – nereikės kas mėnesį keisti kartridžus. Modernus atskiras geriamojo vandens kranelis, nereikia neštis iš parduotuvės. Nesikaups kalkės arbatinuke ir kavos aparate, tačiau vandenyje išlieka reikiamas kiekis kalcio ir magnio.

Paprastas pritaikymas – itin kompaktiškas, labai paprastai pajungiamas tiesiai prie vandentiekio, muontuojamas po kriaukle, neužima vietos ant stalviršio. Greitai ir paprastai pakeičiami moduliai.

Patraukli kaina už aukštą kokybę. Švaraus vandens litras kainuos tik nuo 5 ct iki 1 ct. O keturių asmenų šeimai tokio filtro pakaks porai metų.

Efektyviai šalina chlorą, rūdis, sunkiuosius metalus, organinius teršalus, mikroorganizmus, fenolį, pesticidus, lakiuosius organinius junginius, bakterijas ir virusus. Didelis resursas - išvalo iki 12 000 l vandentiekio vandens. Aukštas filtravimo greitis 2.5 L/min.

Apsauga kavos aparatui ir virduliui nuo kalkių nuosedų

Naudojant suminkštintą vandenį, Jūsų kavos aparate ar arbatinuke nesusidarys kalkių nuosedos. Taip Jus apsaugisite savo kavos aparatą ar arbatinuką ir jis tarnaus ilgiau. O kava ar arbata atsiskleis nauju sodriu skoniu.

Sodresnis kavos ir arbatos skonis

Dažnam teko susidurti su nemalonia plėvele arbatoje ar beskonia kava, kai kavos ar arbatos ruošimui naudojamas vanduo tiesiai iš čiaupo. Taip yra todėl, kad vandenyje iš čiaupo yra įvairių priemaišu, kurios gadina skonį. Norint mėgautis sodriu kavos ar arbatos rekomenduojama naudoti filtruotą vandenį. Tuomet arbatoje nesusidarys nemaloni plėvelė, o kavos skonis pralenks lūkesčius.

Apsauga nuo alergijos

Mokslininkai nustatė, kad vandentiekio vandenyje esantis chloras gali būti priežastis, dėl kurios vis daugiau ir daugiau žmonių kenčia nuo alergijos tam tikriems maisto produktams. Todėl rekomenduojama naudoti filtruotą vandenį.

Šiuolaikinė grakšti konstrukcija

Aukštos kokybės nerūdijančio plieno korpusas skirtas ilgam naudojimui be rūpesčių. Paprastas pajungmas ir modulio keitimas. Užima nedaug vietos po kriaukle.

Tinkamas naudoti tiek namuose tiek kavinėse

Dėl aukšto našumo - 150 litrų per valandą - filtras Aquaphore Favorite tinka naudojimui ne tik bute ar sode, bet ir restoranuose bei kavynėse, medicinos įstaigose ir vaikų darželiuose.

Kompozicinė dviejų pakopų anglies bloko kasetė

Išvalo:
chlorą: 100%
Naftos produktus (Benzolį): 99%
Fenolį: 99%
Pesticidus: 99%
Sunkiųjų metalų jonus: 99%

Rūpinkis savimi!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Product tags
Customers who bought this item also bought

B150 - replacement cartrige for Favorite water filter

Replacement filter for total water purification. Qualitatively cleans drinking water from almost all impurities.
€46.05
€45.00