Close

baktericidinės lempos

Kvarcinės lempos ir baktericidiniai recirkuliatoriai plačiai naudojamos patalpų ir oro dezinfekavimui. Prietaisai pasižymi skirtingomis charakteristikomis: veikimo principu, montavimo būdu, dezinfekuojamos patalpos tūriu, galimybe dirbti esant žmonėms patalpoje.

Patalpose apart virusų ir infekcijų šaltuoju metu periodu, daug kitų oro teršalų: mus supantys modernūs baldai ir statybinės šildymo medžiagos išskiria nuodingus fenolio, formaldehido ir stireno garus, nuo gatvės į patalpą patenka automobilių išmetamas anglies monoksidas ir kenksmingu švinas, kompiuterinė technika užteršia orą išskiriant į jį įvairių rūšių, dažnai nuodingas organines medžias: ozoną, benzolą, ksilolą, tolueną, trichloretaną, dibutilą, tributilą ir stireną. Taip pat daugeliui žmonių yra nemalonūs tabako dūmai, rūbinių prakaito kvapas ar maisto produktų kvapai (pvz. žuvis, mėsa, svogūnų).

Visi šie teršalai sukelia įvairias ligas bei alergijas. Tačiau kvarcinė lempa ar baktericidinis recirkuliatorius padės jus profilaktiškai išvalyti orą ir dezinfekuoti patalpas: biuruos, ofisuos, administracines ir visuomenines paskirties patalpas, laukiamuosius, operacinėse, palatose, labaratorijose, vaikų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose, rūbinėse, sporto salėse ar net namuose.

Pasižiūrėkitę lyginamąją lentelę, kuri padės jums pasirinkti tinkamą prietaisą (kvarcavimo lempą) jūsų patalpų dezinfekcijai.

Susisiekite su mumis ir mes padėsme Jums išsirinkti tinkamą kvarcinę lempą. 

Rūpinkis savimi!

View as
Display per page

Baktericidinė atviro tipo UV lempa OBN-150 patalpų dezinfekavimui

Atviro tipo, patalpų dezinfekcijai be žmonių (iki 250 kubinių metrų) su išdirbto laiko skaitikliu.
€179.00

Dezar-2 recirculator for disinfection of premises

Germicidal recirculator
€319.00

Dezar-3 recirculator for disinfection of premises

Germicidal recirculator
€359.00

Dezar-4 recirculator for disinfection of premises

Germicidal recirculator
€389.00

Dezar-5 recirculator for disinfection of premises

Germicidal recirculator
€449.00

Dezar-7 recirculator for disinfection of premises

Germicidal recirculator
€479.00

Quartz lamp Ambilife L-7024М for disinfection of premises

Based on photocatalytic air purification and recirculation. Perfectly cleans air from viruses, infections, smells. Designed for safety usage in presence of humans. Can be utilized 24/7.
€349.00

Replacebale dust filter Ambilife

Prevent insects, pollen and dust.
€16.00