Close
RSS

Naujienos

Baktericidinių recirkuliatorių Dezar naudojimas virusinių ligų profilaktikai- 2017 m. spalio 24 d., antradienis

Šaltuoju metų laiku padidėja sergamumas

Rudenį, žiemą ir net pavasarį lauke šalta ir drėgna, apstu virusinių bei peršalimo ligų. Tokiu laikotarpiu lengva peršalti ar susirgti. Tam įtakos turi ne tik mūsų nusilpęs imunitetas, bet ir rizika užsikrėsti nuo sloguojančių bei kosėjančių žmonių, su kuriais tenka bendrauti. Dažniausiai susirgęs žmogus labai dažnai gali užkrėsti bendradarbius ar šeimos narius.

Sumažinti infekcijos šaltinius mums gali būti sunku. Juk viešoje erdvėje galime sutikti įvairios sveikatos būklės žmones. Vien tik vitaminai ir gera mityba ne visada padeda išvengti ligų, dažnai mums tenka įveikti dar ir stresą ir lėtinį nuovargį. Ką mes galime padaryti, kai patalpų oras, kuriame dirbame ar tiesiog gyvename, yra pripildytas oro ar lašeliniu būdu plintančių bakterijų ir virusų? Mes tiesiog galime jį išvalyti.

Patalpų oras – puiki terpė virusams

Drėgnas oras yra puiki terpė gyventi ir daugintis virusams bei bakterijoms. Oro lašeliniu būdu plintantys įvairūs viršutinių kvėpavimo takų virusai ar gripo, tuberkuliozės bakterijos bei kitos mikrobakterijos gali pasiekti kiekvieną iš mūsų viešose erdvėse: ligoninės, poliklinikose ar sanatorijose, odontologo ar masažo kabinetuose, mokyklose ir darželiuose, kirpyklose, parduotuvėse, slaugos namuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose ir kt. Milijardai įvairių ligų sukėlėjų aptinkami minėtose įstaigose, kuriose apsilanko daugybė sergančių žmonių. Kiekvienas naujas lankytojas „atsineša“ naują potencialų

ligos sukėlėją. Daugiausia su oru perduodamomis infekcinėmis ligomis susiduria asmenys, dirbantys patalpose, kuriose apsilanko didelis srautas žmonių. Gydytojai, slaugytojai, odontologai, bankų darbuotojai, pardavėjai, IT specialistai, masažistai, mokymo įstaigų darbuotojai gali užsikrėsti savo darbo aplinkoje, o skaudžiausias to rezultatas – prarasta sveikata ir laikas, bandant ją atstatyti.

Palatos dezinfekavimas baktericidiniu recirkuliatoriumi

Kaip sumažinti patalpų oro užterštumą? 

Seniausias liaudyje žinomas oro švarinimo būdas yra patalpų vėdinimas, bet pabandykime įsivaizduoti žiemą ir termometro stulpelį, rodantį minusinę temperatūrą. Vargu ar norėsite plačiai atverti langus ligonių palatoje, biuro patalpose ar vaikų darželyje. Toks patalpų oro išvalymo būdas yra trumpalaikis ir jis vėl teršiamas bakterijomis ar virusais dėl jose esančių žmonių ar lankytojų.

Vienas iš būdų patalpų oro dezinfekcijai yra jos švitinimas atvirojo tipo ultravioletinėmis lempomis. Šis būdas turi du esminius trūkumus: kol patalpa yra dezinfekuojama, joje negali būti žmonės, o pasibaigus procedūrai ir į patalpą sugrįžus, per trumpą laiką patalpos oras vėl užteršiamas. 

Šiuolaikinės technologijos žengia kartu su mūsų poreikiais. Šiuo metu yra galimybė pasiūlyti modernią alternatyvą – uždarojo tipo baktericidinį recirkuliatorių Dezar. Būtent jis padės profilaktiškai išvalyti ir dezinfekuoti patalpų orą nuo virusų ir įvairių bakterijų, sukeliančių įvairias ligas, kai patalpose pastoviai yra žmonės ir nėra galimybės jų izoliuoti kuriam laikui, norint profilaktiškai dezinfektuoti orą. 

Baktericidiniai recirkuliatoriai Dezar patalpų dezinfekcijai

Uždarojo tipo baktericidiniai recirkuliatoriai skirti patalpų dezinfekcijai ir oro valymui nuo bakterijų uždarose erdvėse. Jie skirti veikti nenutrūkstamai visą laiką kai patalpoje yra žmonių. Nepertraukiamo veikimo dėka baktericidiniai recirkuliatoriai patikimai apsaugo patalpos orą, net kai patalpoje apsilanko daugybė žmonių, galinčių „atsinešti“ potencialius ligų sukėlėjus. Taip pat ir patalpoje esančių sergančių žmonių užkrėtimo rizika sveikiems yra sumažinama iki minimumo.

Baktericidinių recirkuliatorių veikimo principas yra toks: tyliųjų ventiliatorių pagalba oras įtraukiamas į recirkuliatoriaus korpusą, išvalomas nuo dulkių bei žiedadulkių ir dezinfekuojamas kietojo ultravioletinių spindulių spektro UV – C spinduliais, kuriame sunaikinami virusai bei bakterijos, ir švarus oras išleidžiamas į patalpą. Taip pat gali būti naudojamas anglies filtras, kuris papildomai absorbuoja iš oro natūralios ir rūgštinės kilmės organines medžiagas ir taip užtikrina oro dezinfekavimo efektą. 

Priklausomai nuo modelio ir jo galingumo, per valandą baktericidinis recirkuliatorius išvalo nuo 70 iki 100 m 3 oro arba nuo apytiksliai 25 iki 40 m 2 ploto patalpą. Dezinfekavimo kokybė gali svyruoti nuo 98 iki 99,9%, priklausomai nuo recirkuliatoriaus viduje naudojamų antibakterinių lempų kiekio. 

Šiuolaikiškos ir saugios antibakterinės lempos švitina kietojo ultravioletinių spindulių spektro UV – C spindulius, kurių bangos ilgis nuo 280 nm – 100 nm, bet jos negeneruoja ozono. Tai yra labai svarbu recirkuliatoriui veikiant nepertraukiamai. Mikroorganizmai absorbuoja ultravioletinius spindulius, kurie skatina chemines reakcijas ląstelių branduoliuose ir taip naikinami mikroorganizmai. Bostono universiteto tyrimo duomenimis UV – C spinduliai gali padėti naikinti net vaistams atsparių mikroorganizmų dalis.

Baktericidiniai recirkuliatoriai gali būti montuojami ant sienos, tačiau didžiausio populiarumo
sulaukia mobilūs modeliai, turintys stovą su ratukais, nes juos galima patogiai transportuoti į kitą patalpą.

Recirkuliatoriaus korpusas pagamintas iš nedūžtančio, chemiškai atsparaus plastiko. Išoriniai recirkuliatoriaus paviršiai atsparūs visoms leistinoms dezinfekavimo priemonėms, todėl jie ypač tinkami naudoti operacinėse.

Baktericidiniai recirkuliatoriai Dezar skirti dezinfekuoti patalpų orą nenutrūkstamai, kai patalpoje yra žmonių: biuruose, administracinės ir visuomeninės paskirties patalpose, ligonių palatose, laukiamuosiuose, registratūrose, operacinėse, odontologų kabinetuose, laboratorijose, ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir mokyklose, sanatorijose ir SPA kompleksuose, vaikų žaidimų ir pramogų kambariuose, masažo kabinetuose, maisto gamybos įstaigose, rūbinėse, sporto salėse, kavinėse ir baruose, bibliotekose ir namuose.

Jei jums rūpi darbuotojų, pacientų, klientų, vaikų, šeimos narių ir jūsų aplinkinių sveikata, siūlome įsigyti baktericidiniais recikuliatoriais Dezar. Daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje
www.rupinkissavimi.lt arba skambinkite telefonu +370(602)63093.

Mes suteiksime Jums išsamią konsultaciją ir patarsime kokie baktericidinių recikuliatorių Dezar modeliai optimaliausiai patenkins jūsų bei jus supančių žmonių poreikius. Rūpinkimės savo ir aplinkinių žmonių sveikata!

Skaityti komentarus (0)
RupinkisSavimi.lt stendo numeris 3.3 parodoje Sveikatos dienos 2017- 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis

RupinkisSavimi.lt stendo numeris 3.3

Skaityti komentarus (0)
Kaip pasirinkti kvarco lempą- 2016 m. kovo 16 d., trečiadienis
Kurią kvarco lempą ar baktericidinį recirkuliatorių pasirinkti?
OUFD-01 OUKF-09 OUFK-03 OBR-30  Ambilife  OBN-04  RB-20
Kvarco lempų charakteristikos OUFD-01 kvarco lempa vaikams OUFK-09 kvarco lempa suaugusiems OUFK-03 odos ligoms psoriazei OBR-30 patalpų dezinfekcijai Ambilife - patalpų dezinfekcija ir kvarcavimas OBN-4 patalpų kvarcavimas atviro tipo RB-20 patalpų kvarcavimas
Kvarcuojamų patalpų tūris, m3 15-30 30 - 50 --- 50 70 100 - 250 100
Švitinimo trukmė < 30 min < 30 min < 30 min 8 val 24 val 1 val 8 val
Turi stovą su ratukais           Yes Yes
Vaikų virusinės ligos Yes          
Suaugusiųkų virusinės ligos   Yes          
Odos ligos     Yes        
Patalpų dezinfekcija esant žmonėms       Yes Yes   Yes
Patalpų dezinfekcija be žmonių Yes Yes       Yes  
Skaityti komentarus (0)
Darbo laikas šventiniu laikotarpiu- 2015 m. gruodžio 27 d., sekmadienis

Gerbiami klientai,

Informuojame, kad ryšium su Kalėdų atostogomis mūsų įmonėje,

jūsų užsakymus galėsime išsiųsti tik nuo sausio 18 d.

Atsiprašome už nepatogumus.

Skaityti komentarus (0)
Sveikiname su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2016 metais!- 2015 m. gruodžio 27 d., sekmadienis

Visus sveikiname su šventėmis ir artėjančiais Naujaisiais Metais!

Skaityti komentarus (0)
Kokią kvarco lempą rinktis?- 2015 m. gruodžio 16 d., trečiadienis

Kaip išsirinkti kvarcinę lempą

Skaityti komentarus (0)
Šviesos spektras pagal bangos ilgį- 2015 m. birželio 5 d., penktadienis

Žymos :  UV spektrasUVCUVAultravioletas
Skaityti komentarus (0)
Mamos dienos proga visoms kvarco lempoms taikoma 10% nuolaida!- 2015 m. balandžio 27 d., pirmadienis


Mamos dienos proga visoms kvarco lempoms taikoma 10% nuolaida!

Skaityti komentarus (0)
Oro mikrobiologinių tyrimų uždarose patalpose protokolas- 2015 m. vasario 13 d., penktadienis

Oro mikrobiologinių tyrimų uždarose patalpose veikiant Ambilife fotokatalitiniam recirkuliatoriui protokolas

 

 

KVS*/1m3 oro patalpoje prieš apdorojimą

KVS/1m3 oro patalpoje po 3 val.

KVS/1m3 oro patalpoje po 6 val.

Efektyvumo koeficientas po 6 val., %

 

Oro mikroflora

Auksinis stafilokokas

Pelėsinis ir mielinis grybelis

Oro mikroflora

Auksinis stafilokokas

Pelėsinis ir mielinis grybelis

Oro mikroflora

Auksinis stafilokokas

Pelėsinis ir mielinis grybelis

Oro mikroflora

Auksinis stafilokokas

Pelėsinis ir mielinis grybelis

Medicininių bandymų kabinetas 27 m3

360

10

20

190

6

12

100

0

4

73

100

80

Žarnyno grupės pasėlių kabinetas 41 m3

280

8

0

170

4

0

100

0

0

65

100

 

Sanitarinis-bakteriologinis kabinetas 58 m3

300

12

0

110

0

0

10

0

0

97

100

 

 

* KSV - Kolonijas sudarančių vienetų skaičius. Tai gyvybingų mikroorganizmų kiekio rodiklis tūrio vienete, pavyzdžiui, 1 ml skysčio ar 1 g kietos medžiagos.

Grįžti atgal prie fotokatalitinio recirkuliatoriaus

žemiau pateiktas originalus dokumentas

Grįžti atgal prie fotokatalitinio recirkuliatoriaus

Skaityti komentarus (0)
Apie patalpų dezinfekcija ir oro valymo būdus- 2015 m. vasario 4 d., trečiadienis

Dažniausiai patalpų dezinfekcijai naudojami oro filtrai, juonizavimo ar kvarcavimo prietaisai. Patalpų dezinfekcijos ir oro valymo prietaisai pagal veikimo principą skirstomi į penkis tipus. Jie skirstomi į: dulkių, jonizuojantys, kvarcuojantys, adsorbciniai ir fotokatalitiniai.

Dažniausiai šiuolaikiniai prietaisai vienu metu naudoja dvejus ar net trejus būdus.

 

Dulkių filtrai

+ Paprastas naudojimas, vidutinė prietaiso kaina.

- Išvalo tik vidutinės dispersijos dulkių dalelės, lakieji ekoteršalai* lieka ore.

- Aukštos veiklos sąnaudos.

 

Jonizuojantys valikliai

+ Žema kaina, nėra keičiamų filtrų

- Išvalo orą tik nuo dulkių dalelių, organiniai ir toksiniai teršalai lieka ore.

- Veikimo metu generuojami azoto oksido junginiai ir labai pavojingos sveikatai ozono dujų.

 

Adsorbuojantys anglies filtrai

+ Išvalo beveik visus toksinius teršalus, kurių molekulinė masė nedidesnė kaip 40 atominių masės ienetų, gerai išvalo nuo dulkių.

- Nėra veiksmingas valant miesto orą nuo pagrindinių ekoteršalų*.

- Aukštos veiklos sąnaudos.

- Pradelsus pakeisti filtrą, oro valytuvas tampa kenksmingų medžiagų šaltiniu.


Kvarco lempos

+ Kietasis UV spindulių spektras C gerai naikiną bakterijas ir virusus.

- Negalima naudoti esant žmonėms patalpoje, dėl to negalima užtikrinti nepertraukiamos patalpų dezinfekcijos.

- Nėra veiksmingas valant miesto orą nuo pagrindinių ekoteršalų*.

- Kvarcavimo metu generuojamas ozonas, kuris gerai neutraulizuoja bakterijas, tačiau pavojingas žmonėms. Po kvarcavimo būtina pracėdinti patalpas.


Fotokatalitiniai valikliai

+ Beveik neribotas tarnavimo laikas su mažomis eksploatavimo išlaidomis.

+ Efektyviai išvalo praktiškai bet kokius teršalus, pasižymi aukšto efektyvumo mokrobaktericidiniu ir sterializavimo poveikiu.

+ Pritaikytas veikti nepertraukiamai esant žmonėms patalpoje.

+ Negeneruoja kietojo UV spektro spindulių, ozono, azoto oksido junginių, nekaupia toksinių komponentų ir nereikalauja reguliariai keisti filtrą ir utilizuoti absorbento.

- Ilgai nenaudojamas prietaisas praranda katalizatoriaus aktyvumą, todėl būtina, kad prietaisas veiktų nepertraukiamai.

Pereiti prie fotokatalitinių patalpų dizenfekavimo prietaisų.

* Ekoteršalai - organiniai ir neorganiniai buitinės ir pramoninės kilmės teršalai tokie kaip:  azoto oksidų junginiai, fenoliai, vandenilio sulfidai, eteriai, aldehidai ir ketonai, aromatiniai ir heterocikliniai kancerogenai formaldehidas, ozonas, amoniakas, anglies monoksidas ir kt.;

Skaityti komentarus (0)
1 2 3 4 5 Toliau ... Paskutinis